دانلود جزوات و نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور،چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور سال 96

[ad_1]

   

     

وب سایت برترین کتاب، برای تمام شرکت کنندگان در این آزمون آرزوی موفقیت و کامیابی دارد 

  • مهلت ثبت نام : زمان شروع ثبت نام از روز دوشنه 29 خرداد ماه 1396 لغایت روز دوشنبه 5 تیر ماه 1396 می باشد
  • زمان برگزاری آزمون : جمعه 3 شهریور ماه 1396 می باشد
  • ویرایش اطلاعات ثبت نام : برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوی سمت راست می باشد اقدام نمایید.
  • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
  • توجه ویژه : در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، تمامی پنجره های مرورگر را بسته و از ابتدا مراحل ثبت نام را آغاز نمایید.
  • توجه ویژه : ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده 7 رقمی  و کد پیگیری ثبت نام 15 رقمی دریافت نمایید.
  • توجه ویژه : جهت طرح سوال می توانید با شماره 02636270058 و 02636270057 تماس گرفته ویا از طریق سیستم پاسخگویی اقدام نمایید. ساعت پاسخ گویی تلفنی از ساعت 8:30 صبح الی 12:00 و بعداز ظهر از ساعت 14:00 الی 15:00 بجز ایام تعطیل
  • توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ثبت نام 12 رقمی چهارمین آزمون استخدامی متمركز دستگاه‌های اجرایی كشور سال 1396 به مبلغ 330/000 ریال معادل سی و سه هزار تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات کامل در رابطه با این آزمون استخدامی اینجا کلیک کنید.

 

آمادگی برای آزمون استخدامی دستگاه ها و ستاد اجرایی کشور

اگر شما هم شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور را دارید و در این آزمون ثبت نام کرده اید، با مطالعه جزوات و نمونه سوالات دستگاه های اجرایی کشور خود را برای آزمون آماده کنید.

نکته مهم: برای هر یک از دروس آزمون استخدامی علاوه بر نمونه سوالات که به همراه پاسخ می باشد، جزوات مربوطه نیز گردآوری شده است، توصیه اکید ما بر این است که ابتدا به مطالعه جزوات بپردازید و بعد از تسلط بر درس مربوطه تست زنی را شروع کنید.

بر اساس اطلاعیه منتشر شده در وبسایت سازمان سنجش، منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در دو بخش عمومی و تخصصی آورده خواهد شد که در ادامه می توانید جزوات و نمونه سوالات مربوطه را دانلود نمایید.

 

برترین کتاب، گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بوددانلود جزوات و نمونه سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور
،

چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاههای اجرایی کشور سال 96
،

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *